Публічна оферта

Будь ласка, прочитайте Договір публічної оферти уважно. Цей договір є достатньою юридичною підставою для замовлення послуг та їх оплати.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. Вступ
Цей документ (далі – «Оферта») є офіційною публічною пропозицією Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  укласти договір на зазначених нижче умовах (ч. 1 ст. 642 Цивільного кодексу України).
Договір укладається між Вами (користувачем платформи https://atc.org.ua або замовником послуг, запропонованих на платформі) і нами – Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center)  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (ЄДРПОУ: 02071139, юридична адреса: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77).
Прийняти пропозицію до укладення договору може будь-яка дієздатна особа, зацікавлена в послугах Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  і, яка досягла 18-річного віку. У разі прийняття пропозиції від імені організації, представник організації повинен мати достатній обсяг повноважень.
2. Предмет договору
Предметом договору є користування послугами, пропонованими на платформі в мережі Інтернет за адресою https://atc.org.ua (далі по тексту – «сайт»), а також контентом (навчальними матеріалами) Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
3. Умови договору
3.1.Якщо з Вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то Ваш договір з Науково-освітнім Центром професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  завжди включає в себе Умови та Положення, які викладені в цьому документі, а також в Угоді про умови користування Сайтом та Політиці конфіденційності. 
3.2.Додаткові умови договору
3.2.1.Так як ми надаємо безліч різних послуг, для деяких з них можуть діяти ДОДАТКОВІ УМОВИ договору (наприклад, обмежений термін акції) – далі іменуються «Додаткові умови». В такому випадку, ДОДАТКОВІ УМОВИ є частиною Вашого договору, укладеного з нами.
3.2.2.ДОДАТКОВІ УМОВИ договору наведені в відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг або які направляються Вам в електронних повідомленнях (електронні листи і квитанції, рахунки та будь-які інші електронні повідомлення, які містять інформацію про істотні умови угоди).
3.3.Спеціальні умови договору
3.3.1.Крім ЗАГАЛЬНИХ УМОВ і ДОДАТКОВИХ УМОВ, Ваш договір з Науково-освітнім Центром професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center)    Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого завжди включає СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору (наприклад, опис пакета послуг, термін і спосіб надання послуг, їх вартість) – далі «СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ».
3.3.2.СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору публікуються безпосередньо на сторінці з описом навчальної програми на нашому сайті або, які направляються Вам повідомлення, та які є частиною Вашого договору, укладеного з нами.
3.4.ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, ДОДАТКОВІ УМОВИ і СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору (далі разом іменуються «УМОВИ») складають Ваш договір про користування послугами, укладений з Науково-освітнім Центром професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.  Ми, Науково-освітній Центр професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,  залишаємо за собою право змінювати або вводити будь-які ДОДАТКОВІ і СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору, обов'язкові для виконання.
4. Ухвалення умов
4.1.Користуючись сайтом і замовляючи послуги, пропоновані на сайті, Ви робите акцепт оферти і укладаєте з нами договір на умовах викладених в цьому документі. Акцепт оферти рівносильний укладенню двосторонньої угоди в простій письмовій формі (ч. 2 ст. 640 Цивільного кодексу України).
4.1.1.Прийняття пропозиції до укладення договору (УМОВИ договору) здійснюється за допомогою таких способів:
а) вчиненням дії, що свідчить про прийняття УМОВ (натисканням на кнопку «Оплатити курс», «Оплатити програму, «Оформити заявку» або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на нашому сайті;
б) оплатою виставленого Вам рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (оплата по переходу на надане нами посилання);
в) фактичним користуванням послугами Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center)  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та контентом. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання послуг і контенту, як прийняття УМОВ (акцепт оферти).
4.1.2.Акцепт оферти означає, що Ви беззастережно приймаєте ВСІ УМОВИ договору. Якщо Ви не згодні з УМОВАМИ договору – покиньте сайт і припиніть використовувати послуги.
5. Вартість і опис послуг
5.1.Обсяг доступних Вам послуг залежить від придбаного продукту (конкретної ПРОГРАМИ курсів).
5.2.Якщо Ви користуєтеся послугами та матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту, Ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики. У разі придбання платних послуг, Ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту і платних сервісів сайту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату.
5.3.Деякі передплачені пакети послуг можуть мати на увазі отримання доступу відразу до декількох сервісів і програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів з інших курсів навчання, Вам необхідно придбати такі послуги окремо.
5.4.Курси навчання мають на увазі самостійну роботу і виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.
5.5.Ціни і вартість послуг
5.5.1.Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг на нашому сайті або направляється вам в електронних повідомленнях.
5.5.2.Остаточна вартість послуг у валюті платежу (UAH) фіксується в виставленому Вам рахунку та відображається на сторінці оплати послуг, а також в банківській виписці по картці. 
6. Користування сайтом і замовлення послуг
6.1.Користуючись сайтом або послугами, Ви приймаєте Умови, а також нашу Політику конфіденційності, яка опублікована за адресою https://atc.org.ua Перш ніж замовляти, оплачувати або користуватися послугами, уважно ознайомтеся з цими документами. Якщо Ви не згодні з його змістом, покиньте сайт і припиніть використовувати наші послуги.
6.2.Якщо Ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги або ж фактично користуєтеся нашими послугами, Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо відправляти Вам електронні листи, повідомлення, які містять рекламну інформацію: рекламні розсилки, інформацію про послуги і наші акції (або акції наших партнерів) за номером телефону і електронній пошті, зазначеними Вами при реєстрації або оформленні замовлення. При необхідності, Ви завжди можете відмовитися від їх отримання.
6.3.Ви повинні дотримуватися всіх УМОВ договору і правил надання послуг.
6.4.Ви погоджуєтеся з тим, що Ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту, послуг або пов'язаних з ними серверів і мереж, а також діяльності, яка може паплюжити ділову репутацію Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
6.5.Ви приймаєте на себе повну відповідальність за порушення Ваших зобов'язань, обумовлених в УМОВАХ договору, а також за всі наслідки цих порушень.
7. Укладення угоди
7.1.Порядок формування та укладення відповідної Угоди (договору) залежить від обраного Вами продукту (програми курсів) і методу оплати, а також від того, оформляєте Ви замовлення на послуги вперше або ж Ви вже маєте обліковий запис користувача на сайті.
7.2.Реєстрація на сайті, підписка на поштову розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення Ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з усіма УМОВАМИ договору, положеннями і нашої Політики конфіденційності («Я погоджуюсь з умовами користування платформою» у відповідному чек-боксі, під формою збору даних).
7.3.Момент укладення договору
7.3.1.Відвідуючи сайт, користуючись послугами або навчальними матеріалами Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на використання контенту. Реєструючись на безкоштовний вебінар, Ви укладаєте з нами договір про надання послуг.
7.3.2.У разі придбання передплаченого пакету послуг, Ви укладаєте з нами Договір в момент натискання на кнопку «Оплатити курс», «Оплатити програму» або «Купити» (або інше аналогічне поле).
7.3.3.У разі купівлі «квитків» на живі заходи (форум, івент, оффлайн-тренінг, інтенсив, коучинг, семінар тощо), Ви укладаєте з нами договір купівлі-продажу «квитків» на захід в момент натискання на кнопку «Оплатити курс», «Оплатити програму», «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле).
7.3.4.У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір вважається укладеним у момент оплати Вами виставленого рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (оплата переходом по посиланню).
7.4.Придбання декількох продуктів або додаткових послуг
7.4.1.Ви можете одночасно придбати і користуватися однією або декількома послугами Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
7.5.Виправлення помилок введення
7.5.1.Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, Ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення – оплати послуг. Також Ви завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення – для цього відправте нам повідомлення на електронну пошту чи лист за адресою, вказаною на сайті, або ж у вкладці «Контакти» у «віконці» – «Зв’язатися з нами».
8. Терміни надання послуг
8.1.Разові послуги
Будь-які разові послуги / передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, надання послуг припиниться після закінчення зазначеного терміну.  У такому випадку, дії з Вашого боку, спрямованого на припинення послуг, не потрібно.
8.2.Обмежений термін доступу до контенту
Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до ліцензійного контенту на обмежений термін. В такому випадку, користувач отримує доступ до контенту на термін, зазначений у СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВАХ, опублікованих на сторінці з описом продукту на нашому сайті (сторінці замовлення послуг).
9. Умови резервування (замовлення) послуг
9.1.Бронюючи послуги Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ви оформляєте раннє замовлення на отримання послуг за умови повної оплати вартості послуги. У такому випадку доступ до певного курсу/програми відкриється в обрану Вами дату і завершиться зі спливом термінів навчання за певним курсом/програмою.
10. Умови оплати
10.1.Списання коштів
10.1.1.У разі оплати послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.
10.1.2.Валюта платежу – гривня (UAH).
10.2.2.При оплаті послуг картою, сума списання визначається виходячи з курсу міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard. Крім того, сума списання може включати додаткові комісії банків і платіжних систем.
10.2.Невиконання платіжних зобов'язань
10.2.1.Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії щодо порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з Вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх неналежної оплати.
11. Спосіб оплати
11.1.Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті.
11.2.У разі оплати послуг банківським переказом, Ви зобов'язані повідомити про здійснений платіж та направити нам зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на нашому сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, Ви робите акцепт оферти і підтверджуєте Вашу згоду з усіма, без винятку, УМОВАМИ надання послуг.
11.3.У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат, внаслідок відхилення платежу з Вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з Вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат.
11.4.Ми зберігаємо за собою право в будь-який момент на свій розсуд змінити спосіб оплати товару, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.
12. Політика повернення і перенесення термінів надання послуг
12.1.Перенесення термінів надання Послуг (проходження курсів) не здійснюється, позаяк платформа надає можливість навчатися та опрацьовувати матеріал у будь-який зручний для Вас час 24/7. Якщо Ви не користувалися послугами (не брали участь у заході, не подивилися доступні Вам заняття, не завантажили доступні матеріали тощо), ми не відшкодовуємо Вам вартість таких послуг. 
13. Право на використання контенту
13.1.Залежно від замовленого пакета послуг, Ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних і навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені в законному порядку і належать власнику домену та хостингу сайта.
13.2.Ми надаємо Вам неексклюзивне, непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в особистих цілях, на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакета послуг.
13.3.Ви попереджені, що скрін-касти (відеозапис інформації, виведеної на екран комп'ютера) уроків і онлайн трансляцій Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також фото-, аудіо- і відеозйомка живих заходів (семінарів, майстер-класів, виступів) строго заборонені. У разі порушення цієї вимоги, ми маємо право заблокувати Ваш аккаунт і припинити надання послуг, без повернення вартості навчання. Ми втримаємо внесену Вами суму, в якості штрафу за грубе порушення умов договору. 
13.4.Використання інтелектуальної власності
13.4.1.Всі матеріали, розміщені на сайті https://atc.org.ua , а також матеріали, надані Вам в ході надання платних послуг (контент), є об'єктом авторського права, виключні права на використання яких, належать власнику домена та хостингу. Право використання контенту і матеріалів, що входять до складу сайту або отриманих в процесі надання Послуг, обмежена використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.
13.4.2.Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або надаються Вам в ході надання послуг, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу власника, строго заборонено і переслідується у порядку визначеному законом.
13.4.3.Ви погоджуєтесь не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не обмінювати і не перепродавати матеріали, отримані в процесі надання послуг в будь-яких цілях, якщо право на це не було надано Вам Науково-освітнім Центром професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об'єкти інтелектуальної власності без нашого письмового дозволу.
13.4.4.Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства, а також тягне настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.
14. Відповідальність за послуги неналежної якості
14.1.Положення чинного законодавства про захист прав споживачів, в частині пред'явлення претензій з приводу послуг неналежної якості, поширюються на виникаючі відносини, незалежно від УМОВ договору. Права споживача, надані Вам законом, в будь-якому разі, не будуть порушені.
14.2.Застереження про гарантії
14.2.1.Ми не даємо жодних гарантій, що користування Послугами Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого принесе очікуваний Вами результат – ми не можемо обіцяти Вам успіх чи просування в кар’єрі.
14.2.2.Конкретні результати навчання залежать від багатьох чинників, на які ми не можемо вплинути (наприклад, Ваші індивідуальні здібності до навчання, сумлінне виконання домашніх завдань і наших рекомендацій). Тому результати різних клієнтів можуть сильно відрізнятися при користуванні одними і тими ж послугами.
14.2.3.Ви розумієте, що Ваша незгода з думкою наших експертів, викладачів (спікерів), методикою і змістом програм навчання, не є підставою для повернення коштів.
15. Відповідальність сторін
15.1.Загальні положення
15.1.1.У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання договору, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.
15.2.Ми несемо відповідальність за:
а)    порушення УМОВ надання послуг;
б)    надання Послуг неналежної якості.
15.3.Ми не несемо відповідальності за:
а)    неможливість надання послуг з причин які від нас не залежать (включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, відсутність Інтернету чи неякісний Інтернет-зв'язок, несправність обладнання і програмного забезпечення, що не належить нам);
б)    за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших планових робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів;
в)    порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, використовуваного вами для отримання послуг;
г)    втрату конфіденційної інформації або її частини, в разі якщо це відбулося не з нашої провини;
д)    будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.
15.4.Ви несете відповідальність за:
а)    достовірність і правильність реєстраційних і платіжних даних, зазначених Вами в процесі реєстрації на сайті або оформленні замовлення;
б)    використання третіми особами Ваших облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг;
в)    використання контенту Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, з метою подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам;
г)    порушення УМОВ користування сайтом і послуг Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
д)    порушення умов платежу;
е)    втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.
15.5.Обмеження відповідальності
15.5.1.Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги.
15.5.2.У разі порушення нами термінів надання послуг, наша відповідальність обмежується виключно:
а)    продовженням термінів надання послуг, або
б)    наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов'язань.
15.6.Відповідальність наших працівників і агентів
15.6.1.У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників і партнерів.
16. Відповідальність за розміщувані матеріали і контент (на умовах outsourcing)
16.1.Ви несете відповідальність за контент і матеріали, які Ви надаєте нам для розміщення на нашому сайті, а також в групах і чатах Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Ми не несемо відповідальності за надані нам для розміщення Вами матеріали і контент, а також не здійснюємо їх відстеження.
16.2.Відповідність вимогам законодавства
16.2.1.Коли ми розміщуємо Ваш власний контент, Ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства України, а також Вашої країни проживання. В будь-якому випадку забороняється публікація контенту порнографічного та сексуального характеру, пропагування насильства, садизму, дискримінації, яка містить загрозу або наклеп.
16.2.2.Крім того, Ваш контент не повинен порушувати прав третіх осіб. Це стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгове найменування). Зокрема, Ви зобов'язані не порушувати права третіх осіб при розміщенні коментарів / відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які Ви публікуєте.
16.2.3.Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, наданий нам для розміщення Вами, якщо будемо вважати, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж Ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту – ми маємо право направити Вам письмове попередження і тимчасово заблокувати Ваш обліковий запис і призупинити надання послуг, або розірвати договір в односторонньому порядку.
16.3.Відшкодування збитку
16.3.1.Якщо Ви порушуєте УМОВИ договору, Ви зобов'язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права Ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти Вам претензії за втрати і інші вимоги, в порядку регресу.
17. Термін дії оферти
17.1.Оферта, а також всі її УМОВИ (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ і ДОДАТКОВІ УМОВИ) діють до тих пір, поки не будуть змінені або відкликані Науково-освітнім Центром професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
17.2.Припинення дії (відгук) оферти не вплине на юридичні права, зобов'язання і відповідальність, які діяли для Вас і Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, і виникли до моменту відкликання оферти або припинення дії УМОВ.
18. Термін дії договору
18.1.Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на термін, на який розрахована певна програма чи курс і завершується в останній день тривалості певного курсу чи програми, який/яку Ви оплатили.
19. Припинення користування послугами
19.1.Ви маєте право припинити користування сайтом і безкоштовними послугами в будь-який час, без пояснення причин.
19.2.1Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись у службу підтримки користувачів за електронною адресою або за телефоном, зазначеними на сайті.
19.3.Після відмови від послуг (розірвання договору), Ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступним послугам. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) Ви все ще маєте доступ до придбаного пакету послуг (платного контенту) або оплату на відвідування живого заходу, будь-яка сума, яку Ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого не буде повернута, в тому числі і сума вартості фактично невикористаних послуг.
19.4.Ми залишаємо за собою право розірвати укладений з вами договір без вказівки причин, за умови направлення Вам електронного повідомлення не пізніш як за два (2) тижні до планованої дати розірвання. 
19.5.Ми можемо в будь-який час анулювати договір з Вами, якщо:
а)    Ви порушили будь-яке положення УМОВ (або вчинили дії, які явно свідчать про Ваше небажання чи нездатності дотримуватися УМОВИ договору), або
б)    ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або
в)    Науково-освітній Центр професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого припиняє надання Послуг, або
г)    надання послуг стає нерентабельним з точки зору Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
19.6. Якщо Ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, грубо порушите Умови або ми запідозримо Вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати Вам доступ до сайту і послуг.
19.7.Одностороння відмова від договору з вагомих підстав
19.7.1.Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.
19.7.2.Зокрема, ми маємо право заблокувати Ваш акаунт і розірвати договір з Вами (Угоду користувача) негайно, в разі, якщо Ви порушуєте наші авторські права або грубо порушуєте УМОВИ договору, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.
20. Персональні дані
20.1.2Ми обробляємо Ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності. 
20.2.Ці умови встановлюють правила збору, обробки та використання Вашої персональної інформації.
20.3.Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, Ви автоматично погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних та іншої персональної інформації. Якщо Ви не згодні з положеннями Політики конфіденційності і описаними в ній правилами збору, обробки та використання персональної інформації, припиніть використовувати наші послуги і покиньте сайт.
21. Зміни в умовах договору
21.1.Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати умови цієї оферти (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ договору), розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію оферти. Рекомендуємо періодично перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену в нижній частині сторінки.
21.2.У разі зміни СПЕЦІАЛЬНИХ або ДОДАТКОВИХ УМОВ договору, ми розмістимо нову редакцію СПЕЦІАЛЬНИХ і ДОДАТКОВИХ УМОВ безпосередньо на сторінці з описом продукту (сторінка замовлення послуги).
21.3.Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що користування ПОСЛУГАМИ після зміни УМОВ договору, розглядається нами як прийняття Вами цих УМОВ в новій редакції. У разі якщо Ви заперечуєте проти нової редакції ЗАГАЛЬНИХ, СПЕЦІАЛЬНИХ або ДОДАТКОВИХ УМОВ, відправляйте нам повідомлення електронною поштою або поштою за адресою, вказаною на сайті. Однак, у такиму випадку ми зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку, в разі якщо Ви відмовитеся прийняти УМОВИ.
22. Загальні правові умови
22.1.ЗАГАЛЬНІ УМОВИ договору, викладені в цій оферті, а також СПЕЦІАЛЬНІ і ДОДАТКОВІ УМОВИ, опубліковані на сторінці з описом продукту, складають повний текст договору про користування сайтом і послугами Науково-освітнього Центру професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, що укладається між Вами та Науково-освітнім Центром професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також визначають порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремого письмового договору, якщо такі є) і повністю замінюють всі попередні угоди і домовленості між вами і Науково-освітнім Центром професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
22.2.Дійсність положень
22.2.1.При наявності розбіжностей між ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ і ДОДАТКОВИМИ УМОВАМИ договору, положення ДОДАТКОВИХ УМОВ, що відносяться до відповідної Послуги або продукту, мають переважну силу. При наявності розбіжностей між ЗАГАЛЬНИМИ або ДОДАТКОВИМИ УМОВАМИ договору і СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ, СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ мають переважну силу.
22.2.2.Якщо судовий орган, визнає недійсність будь-якого положення УМОВ договору, відповідне положення буде виключено з УМОВ зі збереженням дії інших положень: інші положення УМОВИ як і раніше будуть дійсні і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.
22.3.Застосовне право
22.3.1.Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України, а також Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу. У частині законодавства про захист прав споживачів застосовується законодавство країни постійного проживання користувача.
23. Додаткові умови для організації
23.1.Якщо Ви є юридичною особою, то приватна особа, яка прийняла умови від імені Вашої організації, заявляє і гарантує, що вона вповноважена брати зобов'язання від Вашого імені і володіє достатніми повноваженнями, щоб приймати пропозицію до укладення договору і УМОВИ договору від Вашого імені (у цьому пункті термін «Ви» щодо юридичних осіб означає підприємство, установу чи організацію).

Інформація про постачальника послуг
Науково-освітній Центр професійного розвитку «ATC» (Advanced Training Center)  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 
ЄДРПОУ: 02071139,
61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77
Tel. +38 (095) 217-62-28,
сайт: https://atc.org.ua 
ел. пошта: atc.org.ua@gmail.com 

Редакція діє з 01.12.2022