Програма Міжнародного стажування у Болгарії_березень_червень_2023

Попередня інформація про міжнародне стажування у Хорватії_вересень 2023

 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого успішно провадить співробітництво із вітчизняними та зарубіжними закладами освіти в аспекті мобільності науково-педагогічних та педагогічних працівників. Так, у січні-березні 2022 року Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого разом із співкоординаторами  Варшавським університетом (Польща), з Юридичним факультетом Національного авіаційного університету (Україна), Компанією E-SCIENCE SPACE (Польща) та Центром стратегічних інновацій та прогресивного розвитку (Україна) організовував міжнародне стажування  для педагогічних та науково-педагогічних працівників «EUROPEAN LEGAL COMMUNICATION: FROM INSTITUTIONAL TO MEDIA DISCOURSE»  (law, economics, psychology, education, information technology). 

Участь у міжнародному стажуванні, надавала можливість учасникам:

  • взяти участь у вебінарах; 
  • отримати європейський сертифікат у форматі 5-ECTS. 

Участь прийняло близько 100 осіб.

Із липня до кінця вересня 2022 року (зокрема, позааудиторна/дистанційна частина відбувалася з 15 липня 2022 р. по 17 вересня 2022 р., а з 17 вересня по 24 вересня у Хорватії) Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого став співорганізатором міжнародного стажування «NEW LAW AND ORDER OF (POST) COVID-19 WORLD: SOCIO-ECONOMIC IMPACTS, TOURISM AND EDUCATION (SEITE2022)» разом із PAR UNIVERSITY (CROATIA), FACULTY OF TOURISM AND HOSPITALITY MANAGEMENT THE UNIVERSITY OF RIJEKA (CROATIA), JURAJ DOBRILA UNIVERSITY OF PULA (CROATIA), НАЦІОНАЛЬНИМ АВІАЦІЙНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ (УКРАЇНА), E-SCIENCE SPACE (ПОЛЬЩА) та ЦЕНТРОМ СТРАТЕГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ ТА ПРОГРЕСИВНОГО РОЗВИТКУ (УКРАЇНА), INTERNATIONAL EDUCATIONAL CORPORATION (KAZAKHSTAN).

ПРОГРАМА охоплювала:

  • міжнародну науково-практичну конференцію;
  • ознайомлення з культурною спадщиною Хорватії;
  • зустрічі науковців України зі своїми колегами з країн ЄС;
  • порівняння реалій правової системи України та країн ЄС;
  • міжкультурну комунікацію та обмін досвідом та дискусії;
  • встановлення контактів для майбутнього співробітництва між українськими та європейськими науковцями, освітянами, аспірантами та студентами;
  • участь у професійних тренінгах. 

ПРОГРАМА АУДИТОРНОЇ РОБОТИ:

Модуль 1. Організація освітнього процесу та програми підготовки студентів в університетах Європи.
Факультети та програми підготовки студентів. Організація освітнього процесу. Інтернаціоналізація та можливості отримання освіти для студентів з інших країн.

Модуль 2. Інноваційні технології, науково-методичне та інформаційне забезпечення освітнього процесу.
Використання інноваційних технологій в освітньому процесі.
Академічна мобільність студентів як органічна частина освітнього процесу в університеті.

Модуль 3. Підготовка науковців в Європі та можливості україно-європейської наукової співпраці
Специфіка наукової підготовки. Написання наукової роботи та її публікація. Студентські наукові школи та спільноти молодих науковців.

Модуль 4. Наука як основа освітнього процесу – за напрямом роботи кожного учасника.

У цьому міжнародному стажуванні прийняло участь близько 100 осіб, які за результатами успішного проходження стажування отримали сертифікати у форматі 6-ECTS.

Наразі Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого напрацьовує інші цікаві програми для міжнародних стажувань з нашими партнерами вже на базі Науково-освітнього центру професійного розвитку "АТС". Тож слідкуйте за новинами! З нами завжди цікаво та продуктивно!

Завжди Ваш Науково-освітній центр професійного розвитку "АТС" (Advanced Training Centre)